«дівчатка у нас з іншої планети»: 15-річна фігуристка валієва стала чемпіонкою росії в одиночному катанні

651

15-літня каміла валієва стала новою чемпіонкою росії в жіночому одиночному катанні. Вихованка етері тутберідзе здобула тріумф на національній першості.

Змагання пройшло 25 грудня, в одиночній довільній програмі дівчина показала результат вище світових рекордів, а також здобула перемогу в загальній сумі балів.

За довільний прокат камілла отримала від суддів 193,10 бала. Сумарний бал фігуристки склав 283,48.

Цей зимовий сезон став першим дорослим у спортивній кар’єрі дівчини. Вона встигла виграти етапи серії гран-прі в канаді та росії, а також турнір серії «челленджер» у фінляндії.

» тепер ваша музика прозвучить на олімпіаді!!»»це просто феєрично, з перемогою!», «каміла, ти космос!»- вітають дівчину в мережі.

Євгенія медведєва теж приєдналася до теплих слів і залишила під постом фігуристки про перемогу сердечко.

У професійній спільноті обговорюють три четверних плюс потрійний аксель, які ідеально чисто виконала вихованка тутберідзе. Це чемпіонська програма, виконана новачком на дорослих змаганнях.

Друге місце у олександри трусової із загальним балом в 248,65. А бронзу завоювала чинна чемпіонка світу ганна щербакова. Її результат-239,56.

Каміла валієва родом з казані. На ковзанах вона з 3,5 років. Спочатку займалася в рідному місті, а потім сім’я перебралася до москви.

З 2012-го по 2018 року фігуристка поміняла в столиці трьох тренерів, поки в підсумку не перейшла на навчання в «самбо-70», де потрапила в групу до прославленого тренера, який виховує чемпіонок.

Юна фігуристка подає великі надії, дівчина є переможницею багатьох змагань.

Вона стала другою в історії, яка виконала четверний кожух на змаганнях під егідою міжнародного союзу ковзанярів.